KONKURS 365 dni z DerMeą

365 dni z DerMeą

 

 1. Organizatorem konkursu jest DerMea Centrum Zdrowej Skóry, ul. Bałtycka 158/u2 40-778 Katowice

 1. Organizator na czas konkursu staje się administratorem danych osobowych uczestników konkursu, które będą wykorzystane jedynie w celu wyłonienia laureatów konkursu i poinformowania ich o wygranej, a uczestnicy zgadzają się na przetwarzanie danych osobowych w/w celach.

 1. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.

 1. Konkurs polega na odpowiedzi na pytanie konkursowe na fanpage DerMeaCentrum Zdrowej Skóry pod adresem https://www.facebook.com/dermeacentrum/.

 1. Odpowiedzi można udzielać od momentu opublikowania postu konkursowego do soboty 30 listopada 2019 do północy. Laureaci zostaną wybrani na drodze decyzji Komisji Konkursowej do 6 grudnia 2019  r.

 1. Nagrody to:

1 zestaw dermokosmetyków Dermomedica ANTI-ACNE

1 zestaw dermokosmetyków Dermaquest: C-infusion cleanser + miniprodukt Universal Cleansing Oil

2 x zestaw dermokosmetyków ZO - Getting Skin Ready.

2 zabieg dermokosmetyczny PEEL 2 GLOWE z maską.

3 x zabieg Coollifting w okolicy twarzy

3 x zabieg PqAge

 1. Organizator zastrzega możliwość zmiany nagrody w razie ewidentnych przeciwwskazań w zastosowaniu jej u laureata konkursu, a stosowanie dermokosmetyków powinno nastąpić ściśle wg wskazań Organizatora lub/i producenta.

 1. Nagrody będą do odbioru lub zrealizowania w siedzibie Organizatora. W wyjątkowych przypadkach nagrody rzeczowe mogą zostać wysłane pocztą po uprzednim ustaleniu, w jaki sposób nagroda zostanie odebrana.

 2. Zastrzegamy sobie możliwość skrócenia bądź wydłużenia czasu trwania konkursu, a udział w nim oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

 3. Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności przez każdego uczestnika.

 4. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

Copyright ⓒ 2018 Dermea | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: